Web Tasarımda Kampanya

PAKET ÖZELLİKLERİ

ŞOK KAMPANYA

Bu Fiyata Başka Yerde Yokkk.

Böyle bir siteye sahip olmak istiyorsanız. İletişime Geçiniz.

Örnek Web Sitesi İçin TIKLAYINIZ.

250 MB Web Alanı
2 Adet E Posta Adresi
Tek Sayfada Çok Sayfa
Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)
Galeri
7/24 Destek


Web Tasarım ve Programlama

Müşterilerimizin istek ve hedeflerini iyi anlayıp, onları iş ortağı gören bir anlayış ile web ortamındaki ihtiyaçlarını karşılamak için tüm enerji ve birikimimizi web tasarım ve programlama için kullanıyoruz.

Responsive Tasarımlar

Web literatüründe, farklı ekranlara göre otomatik olarak şekillenen web sitelerini ifade etmektedir. Responsive teknolojisi, CSS3 ile beraber gelmiştir ve en çok tercih edilen mobil uyumluluk teknolojisidir.

Bütünlük (Navigasyon,İçerik vb..)

Oluşturduğumuz web sitelerinin sizlerin kurumsal kimliğini potansiyel müşterilerinize en doğru şekilde yansıtması gerektiğine sahip bir anlayış ile site içi bütünlük ile markalaşmanıza yardımcı oluyoruz.

Güvenli Yazılım Hizmeti

Sizler için ve sizlerinde yardımıyla sürekli olarak çalışarak oluşturduğumuz web sitelerinizi en güvenli şekilde son halleri ile belirli periyotlarla yedeklerini alıyor ve gerekli güncellemeleri yapıyoruz.

Arama Motoru Optimizasyonu

Sizler için Oluşturduğumuz Web sitesi Google, Yandex, Bing, Yahoo ve diğer arama motorlarında ekstra herhangi bir çalışma yapmadan üst sıralarda yer alacak şekilde kodlanarak optimize edilmektedir.

7 / 24 Destek

Müşteri memnuniyeti için en önemli parametrelerden birinin satış sonrası destek olduğunu düşünüyoruz.Bu yöntemlerin herhangi birini kullanarak bizimle iletişim kurabilirsiniz. Telefon desteği 09:00 ile 18:00 saatleri arasındadır.