Google Reklam

      

   Kullanıcılar anahtar kelimelerinizden birini kullanarak Google'da aramayaptığında, reklamınız arama sonuçlarının yanında görünür. Bu sayede ürününüzle/hizmetinizle zaten ilgilenen bir hedef kitleye reklam yapmış olursunuz. Kullanıcıların satın alma işlemi yapmak veya sizin hakkınızda daha fazla bilgi edinmek için reklamlarınızı tıklaması yeterlidir.

Neden GOOGLE

Reklamlarınız Google'da görünür,

Artık Google'da arama yapan kişilere yönelik reklam verebilirsiniz. Kullanıcılar anahtar kelimelerinizden birini kullanarak Google'da arama yaptığında, reklamınız arama sonuçlarının yanında görünebilir. Artık, sizinle zaten ilgilenen bir hedef kitleye reklam yapabilirsiniz. Google'ın arama sonuçlarında zaten görünüyor olsanız bile AdWords, Google'da yeni hedef kitleleri ve reklamcılık ağımızı hedeflemenize yardım edebilir.

Yeni müşteriler edinirsiniz,

Reklamlarınız dünyanın istediğiniz bölgesinde 24 saat çalışan pazarlama ve tanıtım elemanlarınız gibidir. Kullanıcıların satın alma işlemi yapmak veya sizin hakkınızda daha fazla bilgi edinmek için reklamınızı tıklaması yeterlidir. Her şey son derece basit!

Maliyetlerinizi siz belirlersiniz,

Maliyetler konusunda endişeli misiniz? Merak etmeyin. AdWords, harcamalarınız üzerinde tam kontrol sağlar. Minimum harcama gerekliliği veya zaman taahhüdü yoktur. AdWords için ödediğiniz tutarı siz belirlersiniz. Örneğin, reklamınıza 5 TL'lik bir günlük bütçe ve her tıklama için 0,10TL'lik bir maksimum maliyet belirleyebilirsiniz. Tıklama başı maliyetiniz reklam konumunuzu, günlük reklam bütçeniz reklamlarınızın yayında kalacağı süreyi belirler.

Yerel ve bölgesel hedefleme yapabilirsiniz,

Reklamlarınızı sadece belirli bir ülkede, bölgede ve şehirde arama yapan kişilere görüntülenecek biçimde ayarlayabilirsiniz. Reklamlarınızın yayında kalmasını istediğiniz günleri ve saat dilimlerini seçebilirsiniz. Bu sayede reklam bütçenizi hedef kitleniz için en verimli şekilde kullanırsınız.

Ölçülebilir değer,

Ayrıca, tıklama başı maliyet seçeneğiyle reklamlarınız gösterildiği zaman değil, yalnızca tıklandığında ödeme yaparsınız. Tıklamalar IP kontrollüdür, aynı bilgisayardan 24 saat içinde yapılan tüm tıklamalar için sadece bir kere ödeme yaparsınız. Bu, bütçenizin sadece size yeni müşteri adayları kazanmak için kullanılacağı anlamına gelir.

Daha fazla denetim için kusursuz raporlama,

Reklam oluşturabilir, işletmenizle alakalı olan anahtar kelimeler ve içerik siteleri seçersiniz. İstediğiniz sonuçları alana kadar reklamlarınızı düzenleyip bütçenizi ve tekliflerinizi ayarlayabilirsiniz. Tüm işlemlerinizi hesabınız üzerinden online olarak birkaç tıklama ile kolayca ayarlayabilirsiniz. Reklamlarınızı istediğiniz zaman kolayca durdurup/başlatabilirsiniz. Elde ettiğiniz sonuçları detaylı olarak raporlayabilir, reklam stratejilerinizi geliştirebilirsiniz.